×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 579

ارسال کالا و شیوه های پرداخت

ارسال سفارشات:

پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )
طبق این امکان مشتریان تهرانی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از 4 ساعت محصول خودرا در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند .

لازم به ذکر است در این روش شما میتوانید از امکان پرداخت در محل که ویژه شهر تهران است استفاده نمایید بدین صورت که پس از ثبت سفارش گزینه پرداخت را روی پرداخت هنگام تحویل کالا تنظیم کنید .

با این کار هم میتوانید مبلغ سفارش را بصورت نقد پرداخت نمایید وهم می توانید با دستگاه پوز (POS) همراه پیک این پرداخت را انجام دهید .

*لازم به ذکر جهت پرداخت در محل مشتری میبایست تنها هزینه پیک موتوری را قبل از ارسال کالا پرداخت نماید.

 

پست پیشتاز


*این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند .

*بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

*سفارشات ایجاد شده در هر روز برای روز بعد از  ارسال خواهند شد 

* پس از تحویل بسته پستی توسط  هیراد موبایل ، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوطه (کاربران-->ورود به پنل کاربری-->سفارشات )و در انتهای فاکتور مشتری درج خواهند شد .

*حداقل  هزینه ارسال کالا از طریق پست 15.000 تومان و در صورتی که هزینه ارسال بیشتر از این مبلغ گردد مابقی آن از مشتری گرفته میشود.

باربری

این نحوه ارسال نیز مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت  تحویل بگیرند .

باربری طرف قرار داد مجموعه هیراد تنها باربری چاپار میباشد و کلیه مرسولات توسط این باربری فرستاده میشود در غیر اینصورت مشتریان گرامی میبایست مرسوله خود را از طریق پست دریافت نمایند.

هزینه ارسال دراین روش توسط باربری در هنگام تحویل کالا به مشتری از وی گرفته میشود(پس کرایه)

نکات ضروری :
امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست  ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه هیراد موبایل هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
سفارشاتی که بصورت در محل می باشند  قبل از تحویل باید تسویه شوند و پیک موتوری موظف است که محصول را پیش از تسویه حساب تحویل ندهد . خواهشمندیم همکاری لازم را با پیک مبذول نمایید تا روند ارسال مرسولات بسیار سریع تر صورت گیرد .
مشتریان عزیزی که میخواهند پرداخت در محل داشته باشند ، پیش از ارسال باید نحوه پرداخت خودرا مشخص کنند تا پیک موتوری بتواند مناسب با شیوه شما تجهیزات لازم را حمل کند .