قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی هیراد موبایل
استفاده شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی هیراد موبایل به معنی توافق شما مشتری ارجمند با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه منظور از «هیراد موبایل» وبسایت «فروشگاه اینترنتی هیراد موبایل» به آدرس اینترنتی www.hiradmobile.com می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه هیراد موبایل به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.

پرداخت در محل، برای مبالغ بالاتر از 5.000.000 میلیون تومان امکان پذیر نیست. و میبایست پرداخت به صورت آنلاین انجام شود.

خرید آنلاین
اطلاعات شخصی

لزوم صحت اطلاعات وارد شده
اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است:

بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی
جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و در صورت تمایل ایمیل
بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کد پستی برای خریدهای پستی
کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و ....که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.


موارد استفاده از اطلاعات کاربران
اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن
بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری
بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی

امنیت اطلاعات کاربران
فروشگاه هیراد موبایل متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.

اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت هیراد موبایل قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

 


حقوق فروشگاه هیراد موبایل 

خدمات و محتویات فروشگاه هیراد موبایل برای استفاده ی شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به فروشگاه هیراد موبایل می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده ی غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریق این مجموعه اجازه ی کتبی کسب نمایید.

ممکن است فروشگاه سرویس های خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. )

ضمانت خرید
ضمانت ۷ روز بازگشت کالا
بازگشت کالا در 3 حالتی که

1-مغایرت در اطلاعات وارد شده در سایت با کالای تحویل شده به مشتری
2-اصالت برند یا نو بودن محصول مورد تردید باشد
بدون بازکردن پلمپ بسته بندی (برای بسته بندی هایی که حالت پلمپ دارند) ممکن خواهد بود و می بایست مشتری گرامی با هماهنگی با تیم پشتیبانی سفارش خود را با ذکر یکی از موارد بالا در بسته بندی تحویلی به فروشگاه برگشت داده شود.

3-وجود ایراد سخت افزاری کارخانه ای در کالای فروخته شده(توضیحات کامل و شرایط در(امور مشتریان-->رویه بازگرداندن کالا)میباشد.


انصراف از خرید
خریدار می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن و یا حتی بعد از ارسال و تحویل به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. و چنانچه کالا از حالت پلمپ خارج نشده و کماکان نو و بدون استفاده است در این حالت خریدار می بایست با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید و اگر کالا را تحویل گرفته است تنها ملزم به کسر مبلغ هزینه بسته بندی و ارسال کالا خواهد بود


باز پس گرفتن بدون هزینه
در شرایط زیر فروشگاه هیراد موبایل تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد.

1-ضمانت اصل بودن کالا : در صورت ارائه ی دلیل موجه برای اورجینال نبودن کالای تحویل شده(که با توجه به سابقه 20 ساله فروشگاه هیراد در خصوص فروش گوشی های موبایل بروز چنین اتفاقی غیرممکن بوده و ما همیشه به اصالت کاری افتخار کرده ایم)

2-مشخصات عنوان شده در وبسایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.
3-سفارش دریافتی با سفارش درخواستی متفاوت باشد.
4-کالا هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد ملموسی دیده باشد که نقص در عملکرد را پدید آورد در اینصورت امکان بازگشت فراهم است
5-کالای دریافتی پلمپ بسته بندی را نداشته باشد (برای کالاهایی که دارای این پلمپ هستند و یا کیفیت ظاهری محصول دچار مشکل باشد.لازم به ذکر است که پلمپ برخی محصولات بطور فابریک پلمپ درب ندارند
فروشگاه هیراد موبایل برای ارائه سریعترین و بهترین خدمات به مشتریان ، خود را ملزم به رعایت دقت کامل در بررسی سفارشات و کیفیت کالاهای آماده شده برای ارسال به مشتری می نماید تا تجربه ی لذت بخش از خرید با قیمت مناسب و اکالای اصیل را برای همه ی مشتریان فروشگاه خود فراهم نماید. همانطور که تا کنون به لطف خداوند متعال و به گواه مشتریان ثابت فراوان موفق بوده است

در پایان لازم به ذکر میباشد که علی رغم تضمین ارائه کالا با پایین ترین قیمت موجود در بازار ،ارسال کالا در خرید های بالای چهار میلیون تومان برای همشهریان تهرانی ،رایگان میباشد.

با تشکر-گروه هیراد